Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 05.04.2018 17:28
Fortnite wprowadza automaty do sprzedaży uzbrojenia
469V

Fortnite wprowadza automaty do sprzedaży uzbrojenia

Epic Games nie zamierza zatrzymywać spowalniać rozwoju swojego dziecka. Do Fortnite zawitała kolejna aktualizacja.

Najpierw zapowiedziane uderzenie komety, a teraz automaty z wyposażeniem. Fortnite nie przestaje nas zaskakiwać. Nie tylko pomysłowością, ale też częstotliwością aktualizacji. Od teraz, jeśli będziecie cierpieli na nadmiar surowców, będziecie mogli poszerzyć swój arsenał. Wystarczy odnaleźć jedną z wielu maszyn do sprzedaży ekwipunku i dokonać zakupu.

Fortnite - więcej dodatków dla subskrybentów Twitch Prime

Cenny w maszynach wahają się od 200 surowców za przedmiot niecodzienny, do aż 500 za przedmiot legendarny. Nie wydaje się to jakąś przytłaczającą kwotą, ale biorąc pod uwagę fakt, że Fortnite bazuje na budowaniu przy użyciu tych surowców, to dostajemy do rozwiązania spory problem logistyczny. Każda maszyna oferuje trzy przedmioty. Aby zmienić wyświetlany przedmiot, wystarczy uderzyć maszynę kilofem. Nie wprowadzono też żadnych ograniczeń co do ilości zakupów.

Fortnite - zwiastun automatu z bronią


Co dodano oprócz maszyn? Standardowo wprowadzono kilka zmian balansujących zabawę oraz uruchomiono kolejny tryb ograniczony czasowo. Tym razem padło na potężne wybuch 2.0. Wprowadzono do nich ładunki wybuchowe oraz pociski samonaprowadzające

Źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/pl/news/v3-4-content-update

Tagi: epic games Fortnite Gearbox Publishing news wideo