Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 04.04.2018 17:43
Tera Online już dostępna na konsolach
797V

Tera Online już dostępna na konsolach

Jeśli lubicie grać w MMORPG-i na konsolach, to właśnie nadarza się okazja, aby pograć w jednego z najlepszych przedstawicieli gatunku. Tera Online od EnMasse wkracza na konsole.

Tera Online to MMO akcji, który zadebiutował na PC w 2012 roku. Teraz w końcu także gracze konsolowi będą mogli zasmakować tego tytułu. Gra została właśnie wypuszczona na PlayStation 4 oraz Xbox One. W grze zaimplementowano jednak kilka zmian, aby dostosować ją do kontroli przy użyciu pada.

TERA Online zadebiutuje na konsolach w kwietniu

Grę możecie pobrać za darmo z PlayStation Store. Gra wspierana jest przez mikrotransakcje, w postaci sklepiku w grze. Bluehole Studio zapewnia, że gra na konsolach będzie intuicyjna i zapewni masę frajdy. Wszystko dzięki zmianom, jakie zaimplementowano. Przede wszystkim zmieniono interfejs, dodano system namierzania oraz dodano wsparcie dla komunikacji głosowej. 

Trailer na premierę - Tera Online:


W okresie premiery gra zbierała bardzo dobre oceny. Chwalono przede wszystkim system walki, który jak na tamte czasy był czymś wyjątkowym. Mimo klasycznego schematu questowania i odblokowywania kolejnych atrakcji wraz z poziomami postaci, gra wytrzymała na rynku do tej pory. Pokazuje to tylko, jak ważną rolę w grach odgrywa dobrze zaprojektowany system walki. 

Tagi: bluehole studio En Masse Entertainment news playstation 4 tera online wideo