Kacper Mądry Kacper Mądry 30.03.2018 10:18
Regalia: Royal Edition. Polski jRPG zmierza na konsole
358V

Regalia: Royal Edition. Polski jRPG zmierza na konsole

Regalia: Royal Edition po premierze na PC w końcu trafi na konsole. Czego powinniśmy spodziewać się po polskiej grze?

Regalia: Royal Edition trafi na konsole w wydaniu, które zawierać będzie wszystkie dostępne już rozszerzenia. Jaka przygoda czeka nas w Royal Edition?

Nowe materiały z Code Vein prezentują się klimatycznie

Regalia: Royal Edition to zawierająca wszystkie dodatki konsolowa wersja polskiej taktycznej gry RPG, w której jako dziedzic zrujnowanego królestwa musimy stawić czoła bandytom, spłacić długi, zawrzeć nowe przyjaźnie, odkryć tajemnicę naszego rodu i w końcu przywrócić królestwu jego dawną chwałę.

Regalia: Royal Edition - zwiastun wersji na konsole

W Regalia: Royal Edition przemierzymy krainy pełne niebezpieczeństw, zadań oraz bossów. Będziemy musieli zadbać o przyjaźnie z dziesiątkami postaci, które pomogą ukończyć wiele zadań.

Nie możemy doczekać się chwili, kiedy ujrzymy swój wymarzony projekt tam, gdzie będzie się czuł najbardziej jak w domu - na konsolach. Jesteśmy wszyscy graczami konsolowymi a Regalia: Of Men and Monarchs to gra inspirowana wszystkimi tymi niezapomnianymi klasykami z konsol, takimi jak seria Disgaea, Final Fantasy Tactics cykl Persona. Nasza gra ma wreszcie dołączyć do ich grona i jest to uczucie, które nie ma sobie równych.

Porównywanie się do takich kultowych tytułów ustawia deweloperom poprzeczkę bardzo wysoko. To czy podołali wyzwaniu dowiemy się 10 kwietnia. W tytuł zagramy na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: crunching koalas Klabater nintendo switch playstation 4 Regalia: Royal Edition