Daniel Stroński Daniel Stroński 28.03.2018 11:29
Wipeout Omega Collection z darmowym wsparciem dla PS VR
474V

Wipeout Omega Collection z darmowym wsparciem dla PS VR

Wipeout Omega Collection w końcu może skorzystać z gogli PlayStation VR. Jest już aktualizacja przenosząca futurystyczne wyścigi do wirtualnej rzeczywistości.

Wipeout Omega Collection pozwala w końcu rozejrzeć się po kokpicie i naprawdę poczuć się pilotem futurystycznych ścigaczy wykręcających zawrotne prędkości. Jeśli posiadacie grę i gogle PlayStation VR, jak najszybciej ściągnijcie aktualizację i sprawdźcie, czy deweloper nie mija się z prawdą, pisząc o zupełnie nowej jakości.

Nasza recenzja gry Wipeout Omega Collection (PS4)

Wipeout Omega Collection w wersji VR zmienia się już w samym menu głównym. Nagle znajdujemy się w świecie, gdzie obok nas przelatują niewiarygodnie szybkie pojazdy, a nam pozostaje włączyć dowolny tryb i zacząć zabawę. Twórcy oddają nam pełną wersję gry bez żadnych ograniczeń, dodając trzy dodatkowe statki (dla kategorii HD, Fury oraz 2048) oraz remiks Shake It od Vieille Griffe, a wszystko to wsparte przez technologię dźwięku 3D. Aktualizacja jest już dostępna i pobierzecie ją bez dodatkowych opłat.

Wipeout Omega Collection - zwiastun

Serwis Eurogamer sprawdził VR-ową wersję od strony technicznej i wygląda na to, że dostaliśmy natywną rozdzielczość 1620p, którą następnie obniżono do 1080p na każde oko, a przez supersampling ukryte wszystkie nieidealne krawędzie. Odnotowano także 60 klatek na sekundę bez spadków, chociaż z uwagi na prędkość i (w niektórych trybach) ruchy bardziej obciążające błędnik, niektórym może zrobić się niedobrze.

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: Clever Beans Sony Interactive Entertainment WipeOut Omega Collection