Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.03.2018 17:54
Outlast 2 z nowym trybem fabularnym dla graczy o słabych nerwach
720V

Outlast 2 z nowym trybem fabularnym dla graczy o słabych nerwach

Outlast 2 potrafi autentycznie przestraszyć, więc sięgając po ten tytuł trzeba się liczyć z tym, że dostajemy kontrowersyjny horror dla fanów mocniejszych momentów. Jeśli jednak byliście ciekawi fabuły, ale nie macie ochoty na zbyt wysoki poziom stresu, to twórcy mają dla Was nowy tryb fabularny.

Outlast 2 otrzymało znacząco nowość przeznaczoną dla wszystkich, którzy chcieliby się zapoznać z przedstawioną historią, ale boją się stresu i strachu. Gra otrzymała nowy tryb opracowany z myślą o graczach ze słabymi nerwami.

Outlast: Bundle of Terror trafiło do eShopu

Outlast 2 trafiło na rynek niespełna rok temu i zebrało pozytywne opinie. Niektórzy zarzucali jednak zbytnie nadużywanie sekwencji pościgów. Teraz twórcy wyszli naprzeciw tym głosom. Nowy tryb został wprowadzony do gry w ramach aktualizacji. Pozwala on cieszyć się fabułą z minimalnym poziomem wyzwania. Porażka i śmierć dalej będą możliwe, ale ilość przeciwników i sekwencji ucieczek zostanie mocno ograniczona. Balans gry został przemodelowany i pozwoli na więcej momentów wytchnienia. Posiadacze PC-tów mogą się też cieszyć nowymi scenami, które zostały swego czasu wycięte, aby produkcja otrzymała niższą kategorię wiekową.

Outlast 2 - zwiastun

Źródło: http://steamcommunity.com/games/414700/announcements/detail/1658887841064203759

Tagi: Outlast 2 playstation 4 red barrels wideo