Paweł Musiolik Paweł Musiolik 24.03.2018 10:16
Najlepsze gry do 30 zł w wielkanocnej promocji
2634V

Najlepsze gry do 30 zł w wielkanocnej promocji

W wielkanocnej promocji w PS Store czekają na was setki przecenionych gier. Jeśli jednak nie macie dużego budżetu lub po prostu nie chcecie wydać za dużo, przygotowałem dla was listę najatrakcyjniejszych i najlepszych gier w promocji. Próg? 30 złotych.

Absolute Drift: Zen Edition - 16,50 zł

Prosta gra wyścigowa w całości opierająca się o driftowanie samochodem. Widok z lotu ptaka, proste sterowanie i oszczędny, ale niesamowicie czytelny styl graficzny sprawiają, że warto tej grze dać szansę.


Assassin's Creed Chronicles Trilogy - 29 zł

Trzy asasyńskie gry dostępne w jednej paczce. Tym razem nie mamy jednak do czynienia z otwartym światem ,a platformówkami 2D, które łączą ze sobą dodatkowo świat skradanek. Ładna grafika, dosyć dobra rozgrywka i klimaty niedostępne w innych odsłonach serii (Rosja, Chiny, Indie). Za taką cenę - warto.


Darksiders Warmastered Edition - 29 zł

Remaster pierwszej części Darksiders, której to kontynuacja pojawi się w tym roku. Jeśli więc nie mieliście okazji zagrać w przygodową grę akcji, która mocno nawiązuje do trójwymiarowych Zeld, to aktualna promocja jest dobrym momentem by to zrobić. Gra ma co prawda parę lat na karku, ale nadal przynosi sporo radości.


Lara Croft and the Temple of Osiris - 12,50 zł

Przygody Lary są dobrym tytułem jeśli szukacie gry, która oferuje kooperację dla czterech osób. Zaliczenie całości to kilka godzin, ale czeka was po drodze mnóstwo sekretów, bicie własnych rekordów i zbieranie wszystkich skarbów. W tej cenie nie ma się co zastanawiać.


Lords of the Fallen - 16,50 zł

Jedne z wielu gier soulslike. Lords of the Fallen nie są ich najlepszym przedstawicielem, ale w tej cenie można dać im szansę i sprawdzić, jak wypadła gra CI Games. Opinie są różne, niektórzy narzekają na wolną walkę, inni właśnie ją chwalą.


Outlast - 21 zł

Outlast nie jest nową grą, ale straszy tak samo jak w dniu premiery. Co prawda, większość strasznych momentów to tzw. jump scare'y, ale towarzyszy im uczucie ciągłego osaczenia i śledzenia nas przez... no nie będziemy zdradzać. Jeśli szukacie klimatycznego horroru - polecamy.


Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 - 29 zł

Nie tak stara gra AAA za tak małą kwotę? W tej cenie nie wziąć Plantsów to jak grzech. Świetna gra nie tylko dla młodszych, bo bawić będą z nią się także starsi. Mnogość trybów gry, opcja kooperacyjnej rozgrywki i wciągającego multiplayera.


Valiant Hearts: The Great War - 16,50 zł

Przygodówka Ubisoftu, która opowiada w poruszający sposób o horrorach pierwszej Wojny światowej. Poznajemy historię kilku bohaterów,wszystko to podane w pięknej, dwuwymiarowej grafice. Tytuł co prawda był kiedyś w usłudze PlayStation Plus, ale jeśli was ominął, to w tej cenie zagrać musicie.

 

Tagi: playstation 4 promocja