Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.03.2018 19:04
Twórcy Danganronpa przedstawiają Zanki Zero: Last Beginning
679V

Twórcy Danganronpa przedstawiają Zanki Zero: Last Beginning

Zanki Zero: Last Beginning połączy survival i jRPG, a naszym celem będzie przeżycie w zrujnowanej przyszłości jako klony stanowiące ostatnią pozostałość gatunku ludzkiego.

Zanki Zero: Last Beginning to nowa gra od producenta (Yoshinori Terasawa) i projektanta (Takayuki Sugawara) serii Danganronpa. Autorzy ponownie pokuszą się o dużą dawkę kreatywności i wrzucą nas do zrujnowanego świata przyszłości, gdzie po ludzkości zostały tylko klony. Będzie to gra jRPG z elementami survivalu i skupiająca na przemierzaniu lochów.

Zanki Zero: Last Beginning przedstawi historię ostatnich klonów ludzkości. Poznamy losy ośmiu bohaterów, którzy żyją tylko 13 dni, a potem ich egzystencja zostaje "zresetowana" i ich życie zaczyna się od nowa. Oczywiście po śmierci bohatera jego kolejne wcielenie przejmuje część zdobytych statystyk i bonusy, więc następnych cyklów nie rozpoczynamy całkowicie od zera.

Zanki Zero: Last Beginning - zwiastun

Podczas zgłębiania historii poznamy grzechy ich przeszłości, które jednocześnie definiują daną osobę. Mocno istotny będzie aspekt survivalu i zbieranie jedzenia, czy materiałów i odpędzanie czyhających na nas potworów. Ważne ma być również dbanie o podstawowe potrzeby fizjologiczne, jak sen, jedzenie, a nawet korzystanie z łazienki. Premiera w tym roku na PlayStation 4. Wersja na Vitę nie opuści granic Japonii.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2018/03/23/zanki-zero-last-beginning-latest-game-danganronpa-creators/#/slide/1

Tagi: galeria playstation 4 Spike Chunsoft wideo Zanki Zero: Last Beginning