Kacper Mądry Kacper Mądry 22.03.2018 15:48
TESO z ogromnym rozszerzeniem Summerset!
694V

TESO z ogromnym rozszerzeniem Summerset!

The Elder Scrolls Online wkrótce otrzyma spory dodatek o nazwie Summerset. Ojczyzna elfów wysokiego rodu czeka!

The Elder Scrolls Online: Summerset będzie bardzo dużym rozszerzeniem, wprowadzającym masę zmian. Będzie to drugi, spory dodatek po The Elder Scrolls Online: Morrowind.

Skyforge z nowych dodatkiem Overgrowth

Nowy rozdział wysyła graczy na wyspę Summerset, aby odkryli oni ojczyznę elfów wysokiego rodu po raz pierwszy od premiery The Elder Scrolls: Arena z roku 1994. Poprzez ogromną i tętniącą życiem nową strefę, fabułę, nową linię umiejętności opartą o zakon Psijiców oraz wprowadzenie wytwarzania biżuterii, The Elder Scrolls Online: Summerset oferuje mnóstwo zawartości dla nowych i doświadczonych graczy.

The Elder Scrolls Online: Summerset - zwiastun CGI

 

Gracze wyruszą na wyspę Summerset, gdzie zbiorą sojuszników i odkryją mroczny spisek, który zagraża całemu Tamriel. ESO: Summerset pełne jest nowych funkcji i wyzwań, takich jak:

  • Nowa strefa: Wyspa Summerset jest jeszcze większa niż zeszłoroczne Vvardenfell z ESO: Morrowind
  • Nowy rozdział historii: Gra zakończy historię, która trwa od daedrycznego dramatu, który rozpoczął się w DLC Orsinium w roku 2015
  • Zakon Psijiców: Po raz pierwszy w grze z serii Elder Scrolls, będzie można dołączyć do tajemniczego zakonu Psijiców i odkryć ich tajną stolicę - Artaeum
  • Nowa linia umiejętności: Nowa linia umiejętności bojowych pozwoli przejąć kontrolę nad czasem
  • Wytwarzanie biżuterii: Najnowsza umiejętność wytwarzania w ESO pozwala graczom tworzyć potężne wyposażenie dla postaci
  • Nowe grupowe wyzwania PvE: Gracze mogą zebrać się w grupę i zmierzyć z wyzwaniami w Cloudrest (Przystani Obłoków), nową próbą dla 12 graczy, nowymi lochami i bossami oraz inną zawartością, taką jak gejzery otchłani

The Elder Scrolls Online: Summerset - zwiastun z rzogrywki

The Elder Scrolls Online stosuje dostosowywanie poziomu przeciwników do aktualnego levelu naszej postaci. Zatem osoby, które dopiero zakupiły grę, również będą mogły wyruszyć na nowe przygody. Twórcy przygotowali jednak dodatkowe ułatwienia, które przydadzą się podczas ogrywania nowego rozszerzenia.

Nowi gracze mogą stworzyć postać i natychmiast przejść do ESO: Summerset, nie zaliczając poprzedniej zawartości ESO. Nowy samouczek i obszar startowy pomogą im szybko rozpocząć grę i przygotują ich do walki o ocalenie Tamriel od daedrycznego spisku. Doświadczeni gracze mogą rozszerzyć świat gry o ESO: Summerset i przenieść istniejące postacie do nowej strefy albo rozpocząć przygodę nową postacią, jeśli mają na to ochotę.

The Elder Scrolls Online: Summerset pojawi się w sprzedaży na PlayStation 4 od 5 czerwca 2018. Dla osób, które złożą zamówienie przedpremierowe przygotowano kilka mniejszych dodatków.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: PlayStation 4 The Elder Scrolls Online: Summerset Zenimax ZeniMax Online Studios