Daniel Stroński Daniel Stroński 21.03.2018 09:08
South Park: The Fractured but Whole. DLC "Od zmierzchu do Casa Bonita" już dostępne
706V

South Park: The Fractured but Whole. DLC "Od zmierzchu do Casa Bonita" już dostępne

South Park: The Fractured but Whole otrzymało rozszerzenie fabularne, w którym odwiedzimy lokal Casa Bonita. Szykujcie się na meksykańskie żarcie, wampiry i standardową jazdę bez trzymanki.

South Park: The Fractured but Whole okazało się rewelacyjnym rozwinięciem pomysłu na turowego RPG-a w miasteczku South Park, który poznaliśmy przy okazji Kijka Prawdy. Absurdalne założenia przedstawiają tym razem wojnę superbohaterów, co w połączeniu z bardziej rozbudowanym systemem walki pozwoliło grze zdobyć bardzo wysokie oceny.

Nasza recenzja gry South Park: The Fractured but Whole (PS4)

South Park: The Fractured but Whole otrzymało właśnie duże rozszerzenie "Od zmierzchu do Casa Bonita", gdzie odwiedzimy ulubioną restaurację Cartmana o nazwie Casa Bonita. Niestety, miejsce zostało zdominowane przez wampiry, ale to nic dla naszego bohatera - szczególnie że pojawiła się nowa klasa postaci Piekielny Pomiot. DLC jest już dostępne w PS Store za cenę 49 zł.

South Park: The Fractured but Whole - zwiastun dodatku "Od zmierzchu do Casa Bonita"

 

Źródło: YouTube (Ubisoft Polska)

Tagi: dlc dodatek from dusk till casa bonita od zmierzchu do casa bonita playstation 4 South Park: The Fractured but Whole Ubisoft ubisoft san francisco wideo