Daniel Stroński Daniel Stroński 19.03.2018 19:29
Far Cry 5. Ubisoft sprzedaje gumowy karabin dla naszych psów
627V

Far Cry 5. Ubisoft sprzedaje gumowy karabin dla naszych psów

Far Cry 5 pozwoli nam wziąć psa Boomera na towarzysza strzelanin i przemierzania Hope County. Co jeśli Wasz czworonóg zacznie zazdrościć, widząc jak opiekujecie się wirtualnym kompanem? Kupcie mu karabin!

Far Cry 5 jeszcze w tym miesiącu odda nam ogromne Hope County, gdzie zmierzymy się z kultem Josepha "Fathera" Seeda o nazwie Bramy Edenu. Nie będzie trzeba jednak samotnie walczyć z fanatykami - tutaj wchodzą najemnicy w postaci barwnych NPC-ów (Guns for Hire), w tym... zwierzęta (Fangs for Hire)!

Far Cry 5. Lista trofeów zapowiada szaloną przygodę i... łatwą platynę

Jeden z takich kompanów, pies Boomer, nie tylko pomoże nam w walce, ale też oznaczy bliskich wrogów i czasem przyniesie broń pokonanego przeciwnika. Chcecie, żeby Wasz pies również przybiegał do Was z karabinem w pysku? Gumowa zabawka ma być dostępna w oficjalnym sklepie Ubisoftu, ale na razie nie znamy ceny i link do Ubisoft Store nie działa. Biorąc pod uwagę, że zwiastun jest nie jest dostępny na anglojęzycznych kanałach Ubisoftu, pewnie ktoś się zbytnio pospieszył z publikacją filmiku w Ubisoft Polska. Premiera gry w tym miesiącu, 27 marca.

Far Cry 5 - zwiastun gumowego karabiny AR-C dla psów

Far Cry 5 - zwiastun psa Boomera

 

Źródło: YouTube (Ubisoft Polska)

Tagi: far cry 5 playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo