Kacper Mądry Kacper Mądry 17.03.2018 12:19
iPhone SE2 może przypominać iPhona X
1093V

iPhone SE2 może przypominać iPhona X

W sieci pojawiło się kilka informacji o nowym iPhonie SE2. Oficjalnego potwierdzenia nie ma, ale zbieżne dane z kilku źródeł mogą wskazywać, że właśnie poznaliśmy nowy model telefonu Apple.

Apple zamierza w tym roku zaprezentować trzy nowe modele popularnych iPhonów. Do sieci trafiły informacje o nowym modelu SE2.

Xiaomi Redmi 5 - test i recenzja smartfonu

Pierwsze pojawiło się nagranie z Chin, które przedstawiało prawdopodobnie model SE2. Telefon jest mniejszy od iPhona X, jednak posiada nowy design urządzeń Apple - brak przycisku Home, oraz wycięcie w górnej części ekranu. Nowy iPhone SE2 będzie prawdopodobnie działał na procesorze A10 Fusion, który teraz możemy znaleźć w modelu iPhone 7 oraz 7 Plus.

iPhone SE2 - prawdopodobny wygląd telefonu

Następnie jeden z serwisów internetowych poinformował o otrzymaniu jakiś czas temu renderów nadchodzącego iPhona SE2, jednak uznał je początkowo za zbyt niepewne informacje i dlatego nie opublikował ich do tej pory. Gdy porównamy grafiki z nagraniem okaże się, że jest to dokładnie to samo urządzenie.

iPhone se2
Po lewej - iPhone SE, po prawej - prawdopodobnie iPhone SE2

Najbliższa konferencja Apple odbywa się 27 marca. Mają na niej zostać zaprezentowane nowe iPady, jednak niewykluczone jest, że firma przyszykuje dla nas jakąś niespodziankę.

Źródło: phonearena.com

Tagi: apple iphone se2