Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 16.03.2018 18:09
BlazBlue: Cross Tag Battle. Aeigis, Jubei i Carmine kolejnymi postaciami DLC
289V

BlazBlue: Cross Tag Battle. Aeigis, Jubei i Carmine kolejnymi postaciami DLC

BlazBlue: Cross Tag Battle atakuje dwoma nowymi materiałami. Jeden przedstawia trójkę wojowników DLC, a drugi został udostępniony z okazji ogłoszenia przybliżonej daty premiery w Europie.

BlazBlue: Cross Tag Battle zostaje przez twórców wypchnięte pośpiesznie na rynek, aby zdążyć na tegoroczny sezon mistrzostw i turniejów w bijatyki. W efekcie gra zostanie pocięta i w dniu premiery na płycie będziemy mieli dostęp do ledwie połowy składu zawodników. Reszta zostanie udostępniona w formie płatnego DLC. Oczywiście gra będzie odpowiednio tańsza, aby jej zakup ze wszystkimi rozszerzeniami nie wyniósł nas więcej niż standardowa cena zwykłych produkcji.

BlazBlue: Cross Tag Battle - Kanji, Platinum the Trinity i Orie dołączają do obsady

BlazBlue: Cross Tag Battle przedstawia kolejną trójkę postaci DLC, które trafią do gry po premierze. Za dodatkową opłatą będziemy mogli zagrać jako Aeigis z Persona 4 Arena Ultimax, Jubei z BlazBlue: Central Fiction i Carmine reprezentujący Under Night In-Birth

BlazBlue: Cross Tag Battle - zwiastun nowych postaci

 

BlazBlue: Cross Tag Battle otrzymało także orientacyjne okienko premierowe w Europie. Mieszkańcy Starego Kontynentu zagrają w okresie letnim. Dalej nie znamy dokładnego dnia debiutu, ale tytuł otrzymał nowy zwiastun.

BlazBlue: Cross Tag Battle - zwiastun europejskiej wersji gry

Źródło: YouTube (arcsystemworks)

Tagi: Arc System Works BlazBlue: Cross Tag Battle dlc PlayStation 4 wideo