Paweł Musiolik Paweł Musiolik 14.03.2018 21:45
5 lat Warframe. Darmowe prezenty dla 38 milionów graczy
719V

5 lat Warframe. Darmowe prezenty dla 38 milionów graczy

Warframe świętuje 5. urodziny. Z tej okazji, Digital Extremes postanowiło nie tylko podzielić się interesującymi statystykami dotyczącymi gry, ale także rozdać trochę prezentów.

Warframe na PC-tach pojawiło się pięć lat temu. Pomysł na grę zrodził się gdy Dark Sector pod wpływem wydawcy musiał się zmienić. To, co pierwotnie planowano wrzucić do tamtej gry (włącznie z designem bohatera), przerobiono na grę F2P, która wraz z biegiem lat stawała się coraz lepsza, osiągając gigantyczny sukces.

Zaloguj się do Warframe i zgarnij darmowe prezenty

Wersja na PS4 gotowa była w dniu premiery konsoli Sony, ale początkowo nie zebrała wystarczającego zainteresowania. Dopiero wraz z kolejnymi aktualizacjami i rozwojem gry, także na konsolach Warframe stał się sukcesem. Digital Extremes pochwaliło się, że w grę zagrało już 38 milionów graczy, spędzając prawie 137 tysięcy lat.

Co jeszcze? 38 milionów graczy stworzyło 52,972,344 Warframe'ów i 234,766,197 broni. Pierwszego bossa, Vora, zabito 53,117,969 razy.

Z tej okazji, po zalogowaniu każdy dostanie skórkę Excalibur Dex i hełm Excalibur Dex.

Dodatkowo możecie zgarnąć przedmioty z poprzednich rocznic jeśli zalogujecie się do 28 marca. Dostaniecie wtedy Dex Nouchali Syandana, Dex Furis, Dex Dakra, Dex Sybaris.

Tagi: Digital Extremes playstation 4 Warframe