Jakub Barwiak Jakub Barwiak 12.03.2018 21:24
Player One z pierwszymi opiniami
960V

Player One z pierwszymi opiniami

W sieci pojawiły się pierwsze opinie o Player One – nowym widowisku Stevena Spielberga. Jeżeli wierzyć szczęśliwcom, którzy ten film już widzieli, możemy szykować się na kawał dobrego kina.

Kampania promocyjna Player One spotkała się z dosyć mieszanym przyjęciem, tu i ówdzie pojawiały się głosy krytyki, wskazujące na to, iż nowy film Spielberga może być niczym więcej jak nostalgicznym wehikułem czasu. Miały to  chociażby potwierdzać plakaty widowiska, inspirowane kultowymi filmami. Na szczęście opinie po pierwszych pokazach testowych zdają się temu zaprzeczać.

Steven Spielberg czy Tommy Wiseau?

Charlie Fink z Forbes napisał, iż Player One to arcydzieło sci-fi, co istotne nie jest on odosobniony w swojej opinii. Część z recenzentów przyznało, iż płakało w czasie seansu i nie mogą się doczekać momentu, w którym będą mogli obejrzeć film wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. Kilka ważnych słów dla fanów książki ma John DeFore z Hollywood Reporter.

Niesamowita przygoda tocząca się w świecie zarówno smutnym  jak i fantastycznym. Steven Spielberg wprowadził kilka wielkich zmian do struktury książki Ernesta Cline, jednak jej duch pozostał nietknięty.

Wygląda więc na to, że część fanów może być rozczarowanych zmianami jakie wprowadził Spielberg, z drugiej strony część może cieszyć się perspektywą poprawienia kilku bolączek oryginału. Nie powinno to jednak dziwić, filmy bazujące na popularnych książkach zazwyczaj budzą różne sprzeczne opinie.

Nam pozostaje czekać do 6 kwietnia, aby samemu przekonać jaki będzie powrót Stevena Spielberga do kina przygodowego.

Źródło: https://screenrant.com/ready-player-one-movie-reactions-reviews/

Tagi: player one Ready Player One steven spielberg warner bros