Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.03.2018 12:06
Które gry warto kupić z aktualnej promocji w PS Store?
3743V

Które gry warto kupić z aktualnej promocji w PS Store?

Nowa promocja w PS Store to kolejne gry, które warto kupić po obniżonej cenie. Zastanawiacie się jednak w które warto zagrać? Wybrałem dla was parę propozycji, które dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i w którym warto dać szansę.

Oczywiście to tylko moje propozycje i jeśli macie swoje - podawajcie je w komentarzach. Może komuś pomożecie z wyborem gry.

Bloodborne The Old Hunters - 29 zł

Jedyny dodatek do Bloodborne polecam z dwóch powodów - to świetne rozszerzenie świetnej gry, która dostępna jest aktualnie w PlayStation Plus. A po drugie - w tej cenie warto wydłużyć swoją przygodę z Łowcą. Dostaniemy nowych bossów do pokonania (a większość już przy pierwszym się zapłacze), nową broń i lokacje. W tym niesławną już studnię w Wiosce rybackiej czy wieżę zegarową w której walczymy z Lady Marią.


Flower - 8,25 zł

Najtańsza i najkrótsza gra w zestawieniu, ale warto dać jej szansę. Nie jest to przesadnie angażujący tytuł, ale w tym tkwi jego urok - spokojna, relaksująca wręcz rozgrywka z ładnymi widokami i ścieżką dźwiękową. Na niedzielne granie w ramach relaksu - tytuł idealny.


Gravity Rush 2 - 50,55 zł dla ludzi z PS+

Gravity Rush 2 polecać będę przy każdej sensownej ofercie cenowej. Jeśli macie aktywną usługę PS+, to za 50 zł z hakiem dostaniecie jedną z najlepszych gier na wyłączność PlayStation 4. Jeśli nie graliście w jedynkę, to możecie kupić remaster Gravity Rush za 33 złote i wpierw poznać początki historii Kat.


Guacamelee! Super Turbo Championship Edition - 21 zł

Zdecydowanie jedna z najlepszych metroidvanii dostępnych na rynku, rywalizująca o miano najlepszej z Axiom Verge. Guacamelee! wygrywa stylem graficznym oraz humorem, którego w grze jest na potęgę. A sam tytuł na PS4 rozbudowany jest o dodatkową zawartość, z którą spędzimy jeszcze więcej czasu.


Killzone Shadow Fall Intercept - 12,50 zł

Samodzielny dodatek z trybem kooperacji do Killzone: Shadow Fall? Tak. Uważam po dziś dzień, że tryb sieciowy w Killzone: Shadow Fall jest jednym z najlepszych i dającym najwięcej uciechy na PS4. Dodatek kooperacyjny wpasował się w tą opinię, a opcja zagrania w niego bez posiadania podstawki gry jest atrakcyjna. Zwłaszcza za 12,50 zł. Jeśli zastanawiacie się, czy serwery gry są zaludnione - uspokajam - nie jest źle.


Resogun - 12,50 zł

Jeden z pierwszych tytułów na PS4, który nadal potrafi bawić tak samo jak ponad 4 lata temu. Prosta, arcade'owa rozgrywka w gatunku twin-stick shooter, dostępna jest za grosze. Resogun uważane jest przez wielu za najlepszą grę Housemarque na konsolach tej generacji, z czym osobiście się nie zgodzę gdyż stawiam Nex Machina wyżej, ale Resogun warte jest waszej uwagi jeśli lubicie takie gry i jeszcze w ten tytuł nie graliście.


Tearaway Unfolded - 29 zł

Sony od dawna nie stoi platformówkami, ale gdy któryś z deweloperów za nie się zabierze, dostaniemy taką perełkę jak Tearaway Unfolded, które przeniesiono z Vity na PS4, dopasowując ją do stacjonarnej konsoli. Dzięki temu tytuł nic nie stracił ze swojego uroku i kreatywnego podejścia do grania, a zyskał jeszcze lepszą oprawę graficzną i zupełnie nowe miejsca.


The Order 1886 - 42 zł

The Order 1886 zawiódł sporo grono ludzi. Jednak uważam, że warto zagrać w produkcję Ready at Dawn, bo klimatem miażdży konkurencje, a i graficznie po dziś dzień nie ma sobie równych. Jeśli przeliczacie koszt gry na czas jaki z nią spędzacie, to 42 złote za The Order 1886 jest uczciwą ceną za te 4-5 godzin kampanii fabularnej.


The Unfinished Swan - 12,50 zł

Wcześniej takie gry nazywało się po prostu jednym z odłamów przygodówek, teraz to symulatory chodzenia. Wśród nich, The Unfinished Swan wyróżnia się ciekawą historią, minimalistycznym wręcz designem, który komplementuje się z rozgrywką. Za tą cenę - grzech nie sprawdzić.

 

Tagi: playstation 4