Kacper Mądry Kacper Mądry 09.03.2018 16:57
Paranoia: The Official Video Game to nowy dystopijny RPG
229V

Paranoia: The Official Video Game to nowy dystopijny RPG

Paranoia: The Official Video Game będzie nową grą RPG, która trafi na PlayStation 4. Tytuł oparty jest o grę fabularną z 1986 roku.

Paranoia: The Official Video Game zabierze nas w świat, w którym rządzi sztuczna inteligencja. Tytuł zadebiutował po raz pierwszy w formie gry fabularnej.

Autorzy Paranoia: The Official Video Game to studia Cyanide oraz Black Shamrock. Ich najnowsza gra nie otrzymała żadnego zwiastuna ani grafiki promocyjnej przez co kształt gry pozostaje w naszych domysłach. Wiemy jednak, że produkcja będzie reprezentowała gatunek RPG oraz trafi na PlayStation 4.

Paranoia: The Official Video Game

Paranoia: The Official Video Game znajdziemy się w Kompleksie Alfa, który jest ostatnim istniejącym ludzkim miastem. Wszystko jest w nim zarządzane przez Komputer, którego decyzje są jedyną racją, którą możemy propagować. Jako przywódca zespołu Red Clearance Troubleshooter będziemy oczyszczali nasz Kompleks ze wszelkich wrogów, a wszystko to pod czujnym okiem nieomylnego Komputera, który może okazać się naszym największym wrogiem.

Autorzy obiecują w swojej zapowiedzi nierzetelną narrację, eksplozje, strzały z lasera, szalone roboty, otwarte obszary pełne technologii, drużynę, na którą nie będzie można polegać. Paranoia: The Official Video Game szykuje się niezwykle intrygująco.

Źródło: https://gematsu.com/2018/03/paranoia-official-video-game-announced-consoles-pc

Tagi: Black Shamrock Paranoia: The Official Video Game playstation 4