Paweł Musiolik Paweł Musiolik 07.03.2018 22:33
Toyota GR Supra Racing Concept już niedługo w Gran Turismo Sport
431V

Toyota GR Supra Racing Concept już niedługo w Gran Turismo Sport

Gran Turismo Sport w kwietniu otrzyma kolejną aktualizację dodającą nowe samochody. Jednym z nich będzie koncepcyjna Toyota GR Supra Racing.

Polyphony Digital ledwo co wydało ostatnią aktualizację Gran Turismo Sport z nowymi samochodami i zawartością do trybu przeznaczonego dla jednego gracza, a już za rogiem majaczy kolejna. Wiemy z oficjalnej strony, że kwietniowa aktualizacja przyniesie nam Toyota GR Supra Racing Concept.

Gran Turismo Sport - aktualizacja 1.13 poprawia system kar, dodaje nową zawartość w kampanii i 12 samochodów

Toyota GR Supra Racing Concept została pokazana pierwszy raz na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie. Samochód pojawi się w grze wraz z kwietniową aktualizacją. Czy to zapowiedź większego udziału samochodów koncepcyjnych w Gran Turismo Sport - ciężko wyrokować.

Tak o samochodzie napisano na oficjalnej stronie gry.

To tradycyjne, 2-drzwiowe coupé o długim przodzie i krótkiej kabinie, wyposażone jest w silnik montowany z przodu oraz napęd na tylną oś. Jego kompaktowe nadwozie zbudowane jest z lekkich i wytrzymałych kompozytów węglowych stosowanych w najmocniejszych maszynach wyścigowych. Poszerzone nadkola, tylny spojler oraz tylny dyfuzor zapewniają samochodowi wyjątkowe właściwości aerodynamiczne oraz osiągi.

W projekcie wykorzystano zawieszenie, koła, opony oraz hamulce przeznaczone specjalnie do wyścigów. Wewnątrz znajdziemy ekran przekazujący obraz z tyłu auta, kubełkowe fotele oraz kierownice z manetkami do zmiany biegów. Dodatkowo, samochód wyposażony jest w kolumnę kierownicy, pedały oraz klatkę spełniające wymagania wyścigowe.

Źródło: https://www.gran-turismo.com/pl/news/00_8194323.html

Tagi: Gran Turismo Sport playstation 4 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment