Paweł Musiolik Paweł Musiolik 07.03.2018 13:43
God of War wyciśnie siódme poty z PS4 Pro
1755V

God of War wyciśnie siódme poty z PS4 Pro

God of War kandydować będzie do miana najładniejszej gry na PlayStation 4. Sony Santa Monica dodatkowo zadba, żeby PS4 Pro miało się na czym zmęczyć dostarczając nam niesamowitą grafikę.

Seria God of War od zawsze wyznaczała górny limit grafiki jaką może uzyskać dana konsola. Począwszy od PS2, przez PSP aż po PlayStation 3. Dlatego mamy solidne podstawy by wierzyć Sony Santa Monica, że nordycki Kratos kolejny raz pokaże konkurencji, jak może wyglądać gra na PS4.

God of War nie będzie miał mikrotransakcji

Oczywiście Santa Monica Studios przykłada się do gry tak, by zwykłe PS4 nie było traktowane po macoszemu. Ale jednocześnie, ekipa dba by osoby, które kupiły PS4 Pro nie poczuły się zignorowane i zadba o wykorzystanie całej dostępnej mocy nowszej konsoli Sony.

Co zaoferuje God of War na PS4 Pro? Posiadacze TV z 4K będą mogli cieszyć się skalowaną za pomocą checkerboard renderingu rozdzielczością. W jakiej będzie gra faktycznie renderowana - dowiemy się po premierzy przy pierwszych analizach. Jeśli posiadamy tylko TV z Full HD, to i tak skorzystamy ze znacznie lepszej grafiki dzięki supersamplingowi. Obie wersje będą także wspierać HDR oraz szeroką barwę kolorów.

God of War - zwiastun fabularny

 

Tagi: god of war playstation 4 Sony Interactive Entertainment sony santa monica