Daniel Stroński Daniel Stroński 07.03.2018 09:09
Wygląda na to, że nową odsłoną Call of Duty będzie Black Ops 4
2539V

Wygląda na to, że nową odsłoną Call of Duty będzie Black Ops 4

Black Ops 4 może być tegoroczną odsłoną Call of Duty, co wyszło na jaw w dość zabawny sposób. Jedno jest pewne - takiego logo się nie spodziewaliśmy.

Call of Duty nie bierze przykładu z konkurencji i nie zamierza robić przerwy w dostarczaniu kolejnych odsłon każdego roku. Korzystając na zmianę z kilku studiów, wygląda na to, że Activision na ten rok zleciło kolejnego CoD-a mistrzom z Treyarch, by kontynuowali cykl Black Ops.

Call of Duty: Black Ops 3 robi nam niespodziankę. Nowa mapa i tryb gry w multi

Po Call of Duty: Infinite Warfare od Infinity Ward Call of Duty: WWII od Sledgehammer Games, czas na powrót Treyarch. Autorzy Black Opsów i pomysłodawcy na tryb Zombie na razie nie ujawnili swojej nowej gry, ale zrobiła to za nich gwiazda Houston Rockets James Harden, którego pokazano w drodze na mecz z zespołem Oklahoma City Thunder:

Oczywiście nie ma stuprocentowej pewności, że na czapce koszykarza widzimy logo Black Ops 4 (tym bardziej że rzymska czwórka powinna wyglądać jak "IV", a nie "IIII"), ale serwis Kotaku powołuje się na zaufane źródła, które potwierdzają, że jest to logo nowego CoD-a. Kto by pomyślał, że przeciek gry wideo może wyjść z zakulisowych materiałów przed meczem NBA...

Źródło: https://kotaku.com/the-next-call-of-duty-is-almost-certainly-black-ops-iv-1823567297

Tagi: Call of Duty Black Ops 4 Call of Duty BLack Ops IIII