Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 01.03.2018 20:06
Nowy Battlefield ma nas zabrać na front drugiej wojny światowej
3003V

Nowy Battlefield ma nas zabrać na front drugiej wojny światowej

Sukces poprzedniej odsłony oraz ogromny popyt na Call of Duty: WW2 potwierdza, że na rynku jest gigantyczne zapotrzebowanie na podobną tematykę historyczną. Nowy Battlefield znowu ma się cofnąć do przeszłości i pozwolić wziąć udział w walkach z drugiej wojny światowej.

Battlefield 1 okazało się ogromnym sukcesem. Gra sprzedawała się zauważalnie lepiej i szybciej niż Battlefield 4. Przekroczyła także próg 25 milionów użytkowników. Teraz źródła z GamesBeat donoszą, że nowa odsłona ma nosić nazwę Battlefield V i zabrać nas na front drugiej wojny światowej.

Nowy Battlefield będzie obecny na EA Play 2017

Omawiane Battlefield V będzie powrotem do czasów drugiej wojny światowej - seria wróci do tych klimatów pierwszy raz od Battlefield 1943 z 2009 roku. Co ciekawe DICE opracowało tę strategię przed paroma latami. Studio zawczasu planowało odpoczynek od współczesnych konfliktów. Nie chciano jednak doprowadzić do przesytu, więc najpierw specjalnie cofnięto się do czasów pierwszej wojny.

Battlefield V - wyciek

Trudno uwierzyć, że nazwa Battlefield V będzie oficjalna. Jeśli zdjęcie jest prawdziwe to najpewniej pochodzi z prototypu lub przedstawia kodowy tytuł. Faktem jest, że nowa odsłona serii zadebiutuje pod koniec roku i powinna niedługo wyjść z cienia. Gra będzie obecna w grywalnej formie na tegorocznym EA Play 2018, które odbędzie się w czerwca.

Źródło: https://venturebeat.com/2018/03/01/new-battlefield-2-follows-call-of-duty-back-to-world-war-ii-this-year/

Tagi: Battlefield V DICE druga wojna światowa ea plotka wyciek