Jakub Barwiak Jakub Barwiak 28.02.2018 19:53
Ralph Demolka w internecie. Pierwszy zwiastun animacji Disneya
1139V

Ralph Demolka w internecie. Pierwszy zwiastun animacji Disneya

Raplh Demolka powraca. Tym razem bohater Disneya opuści automaty do gier i skieruje się do internetu.

Pięć lat temu swoją premierę miał Ralph Demolka – całkiem przyzwoita animacja z sympatycznymi odniesieniami do historii (i nie tylko) gier video. W tym roku bohater i jego przyjaciółka Wandelopa von Cuks, powrócą, jednak tym razem w znacznie szerszej skali, gdyż salon gier zamienią na bezkres internetu. Disney pochwalił się właśnie opisem fabuły tej animacji, oraz co istotniejsze jej zwiastunem.

Wiemy kiedy będzie się toczyć akcja Hana Solo

Akcja filmu "Ralph Demolka w internecie” przenosi się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata internetu. Przy czym nie ma ostatecznej pewności, czy internet przetrwa demolkę Ralpha…

Ralph, czarny charakter gry wideo wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony "BuzzzTube".

Ralph Demolka w internecie - pierwszy zwiastun

Za reżyserię drugiego Ralpha Demolki odpowiadają Rich Moore (Zwierzogród, Ralph Demolka) i Phil Johnston (współscenarzysta Ralpha Demolki, Cedar Rapids, współscenarzysta Zwierzogrodu).

Ralph Demolka w internecie pojawi się w kinach 23 listopada 2018 r.

Tagi: Disney ralph demolka w internecie Video wreck-it ralph