Jakub Barwiak Jakub Barwiak 21.02.2018 23:09
Jurassic World 3 z datą premiery
577V

Jurassic World 3 z datą premiery

Dinozaury nie planują wyginąć, a przynajmniej te filmowe. Universal Pictures zdradziło datę premiery trzeciego Jurassic World.

Universal Pictures ogłosiło datę premiery trzeciej części Jurassic World. Widowisko zadebiutuje 11 czerwca 2021 roku. Emily Carmichael i Colin Trevorrow zostali zatrudnieni do napisania scenariusza.

Nowy James Bond ze znanym reżyserem?

Steven Spielberg i Trevorrow ponownie będą producentami wykonawczymi filmu. Frank Marshall i Pat Crowley będą pełnić funkcję producentów. Carmichael napisała i wyreżyserowała Powerhouse – przygodowy film z 2016 roku. Jest ona również współautorką skryptu do Pacific Rim: Rebelia. Scenarzyści będą pracować na bazie historii wymyślonej przez Connolly’ego i Trevorrowa, którzy odpowiadali za scenariusze do Jurassic World i Jurassic World: Upadłe królestwo.

Tak skomentował to ogłoszenie Trevorrow:

To istotne aby zapewnić tej marce nowe kreatywne osoby, tak aby utrzymać naszej historii świeżość i życie. Jestem podekscytowany pięknem, które J.A. wprowadził do Upadłego królestwa. Wiem, że Emily doda kolejną warstwę emocji do zwieńczenia naszej trylogii.

Jurassic World z Bryce Dallas Howard i Chrisem Prattem zadebiutowało w 2015 roku. Film odniósł gigantyczny sukces komercyjny, zarabiając 1,6 miliarda dolarów. W tym roku swoją premierę będzie mieć Jurassic World: Upadłe królestwo.

 

 

Źródło: http://variety.com/2018/film/news/jurassic-world-3-release-date-2021-1202706557/

Tagi: Jurassic World Jurassic World 3 universal pictures