Daniel Stroński Daniel Stroński 16.02.2018 15:25
Guns, Gore & Cannoli 2 powraca z zombie-nazistami
438V

Guns, Gore & Cannoli 2 powraca z zombie-nazistami

Guns, Gore & Cannoli 2 raz jeszcze odda nam zabawnych gangsterów w obliczu epidemii wirusa zombie. Tym razem Vinnie postrzela do nieumarłych w trakcie drugiej wojny światowej.

Pierwsze Guns, Gore & Cannoli dostaliśmy dwa lata temu i ten "Metal Slug z gangsterami i zombie" miał sporo niedociągnięć. W recenzji narzekałem na biedę w kwestii postaci (wszystkie miały ten sam głos i identyczne teksty), a spartaczone polskie tłumaczenie jest jednym z najgorszych w historii gier na PlayStation 4. Sama rozgrywka jednak trzymała się kupy i nowa odsłona ma szansę odnieść sukces.

Nasza recenzja pierwszej części Guns, Gore & Cannoli

Guns, Gore & Cannoli 2 na początku marca trafi na pecety, a parę miesięcy później dostaniemy także wersję na PS4. Po raz kolejny zagramy sami lub w kooperacji do czterech graczy (w końcu z opcją zabawy przez Sieć), lecz tym razem akcja przeniesie się do Europy, gdzie losy drugiej wojny światowej odmienił wirus zombie. Mało tego, poprawiono sterowanie i nareszcie będzie można swobodnie celować (a nie pod ustalonymi kątami). Do tego jeszcze więcej broni, plansz i przeciwników.

Guns, Gore & Cannoli 2 - zwiastun

 

Tagi: crazy monkey studios Gore Gore & Cannoli 2 Guns