Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.02.2018 17:18
VRFC - wirtualna piłka nożna trafi na PS VR w tym miesiącu
559V

VRFC - wirtualna piłka nożna trafi na PS VR w tym miesiącu

VRFC to wirtualna adaptacja najpopularniejszego sportu świata. Posiadacze PS VR mogą liczyć na duży wysiłek fizyczny, bo podczas zabawy będziemy wykonywać ruchy całym ciałem.

VRFC to próba przeniesienia piłki nożnej na łono wirtualnej rzeczywistości. Nie możemy tutaj mówić o wykonaniu na miarę serii FIFA. Zamiast tego twórcy z Cherry Pop Games szykują bardziej uproszczone spojrzenie na ten sport i obiecują mocne skupienie na elementach społecznościowych.

Więcej szczegółów o VRFC znajdziesz w naszej bazie gier

W trybach wieloosobowych VRFC zagra maksymalnie osiem osób jednocześnie. Specjalny system sterowania pozwoli nam swobodnie biegać po boisku, dryblować, wykonywać sztuczki i posyłać celne strzały w bramkę. Zabawa ma dostarczyć wysiłek fizyczny i sprawi, że popracujemy nad naszą kondycją oraz spalimy trochę zbędnych kalorii.

VRFC - zwiastun

System Agile Locomotion sprawi, że nogami będziemy sterować za pomocą kontrolerów ruchowych Move. Naturalne ruchy ręką sprawią, że postać zacznie się poruszać, a za pomocą przycisków wykonamy celniejsze podania do innych graczy. Tytuł zaoferuje również rozgrywkę dla pojedynczego gracza i kilka trybów treningowych. Premiera nastąpi 27 lutego.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/02/14/vrfc-brings-eight-player-football-to-ps-vr-on-27th-february/#sf182126506

Tagi: Cherry Pop Games playstation 4 playstation vr VRFC wideo