Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.02.2018 19:06
Spyro Trilogy: Remastered we wrześniu ma trafić na PS4
1438V

Spyro Trilogy: Remastered we wrześniu ma trafić na PS4

Po niesamowitym sukcesie Crash Bandicoot N. Sane Trilogy powrót Spyro wydawał się kwestią czasu. Wiele wskazuje na to, że w odpowiednio odświeżony pakiet zagramy jeszcze w tym roku za sprawą mocno odpicowanego Spyro Trilogy: Remastered.

Wiele źródeł informuje, że Spyro Trilogy: Remastered faktycznie powstaje. Serwis Kotaku dzieli się pierwszymi szczegółami. Kolekcja miałaby zadebiutować we wrześniu tego roku, aby uczcić 20. rocznice istnienia serii. Tytuły zostałyby opracowane od zera, jak miało to miejsce w przypadku Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Crash Bandicoot z kolejnymi remake'ami? Activision ma 5-letni plan

Spyro Trilogy: Remastered ma powstawać w studiu Vicarious Visions, któremu zawdzięczamy powrót Crasha. Twórcy mieliby przygotować od podstaw wszystkie nowe materiały graficzne, tekstury, oświetlenie, animacje oraz przerywniki filmowe. Odświeżona zostałby również ścieżka dźwiękowa. Produkcje mają również umożliwić zapisywanie rozgrywki w dowolnym momencie. Na taki zestaw składałyby się trzy pierwsze odsłony z czasów PS1:

  • Spyro the Dragon
  • Spyro 2: Gateway to Glimmer
  • Spyro: Year of the Dragon

Użytkownicy PlayStation 4 mają otrzymać roczną wyłączność na Spyro Trilogy: Remastered. Kolekcja wesprze również PlayStation 4 Pro, ale tutaj nie podano szczegółów. O grze mamy usłyszeć już w marcu. Do tej pory traktujcie te informacje jako niepotwierdzone plotki. Activision dawało jednak mocno do zrozumienia, że po sukcesie Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pójdzie za ciosem, a dwudziesta rocznica serii Spyro wydaje się być idealnym momentem na taką kolekcję. 

Źródło: http://www.kotaku.co.uk/2018/02/13/spyro-trilogy-remaster-coming-to-ps4-this-year

Tagi: Activision PlayStation 4 Spyro Trillogy: Remastered  Vicarious Visions