Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.02.2018 12:34
The Legend of Heroes: Trails in the Sky SC Evolution dostępne po angielsku
294V

The Legend of Heroes: Trails in the Sky SC Evolution dostępne po angielsku

Fanowskie tłumaczenie, dostępnego do tej pory jedynie po japońsku The Legend of Heroes: Trails in the Sky SC Evolution zostało udostępnione kilka dni temu.

The Legend of Heroes: Trails in the Sky Second Chapter pierwotnie pojawiło się na PC-tach w 2006 roku, po czym zostało przeniesione na PlayStation Portable. Nihon Falcom postanowił dekadę później odnowić tytuł i wydać go na PS Vitę jako The Legend of Heroes: Trails in the Sky Second Chapter Evolution.

Gra niestety dla fanów jRPG nie opuściła nigdy granic Japonii, więc do tej pory bez znajomości języka japońskiego - nie było możliwości gry ukończyć. Jednak kilka dni temu na forum GBATemp pojawił się temat informujący o powstaniu kompletnego tłumaczenia na język angielski.

By zagrać w angielską wersję gry potrzebujecie:

  • Odpowiednio zmodyfikowanej konsoli PS Vita/PS TV
  • Japońskiej kopii gry (ceny zaczynają się od 4000 jenów za pudełko, może być cyfrowe wydanie)
  • Tłumaczenie gry oraz potrzebne do tego narzędzia

Całość instrukcji znajdziecie na forum GBATemp. Tłumaczenie obejmuje całą grę, z wyłączeniem DLC. Jak wygląda angielskie tłumaczenie w akcji zobaczycie na próbce udostępnionej przez grupę tłumaczeniową.

The Legend of Heroes: Trails in the Sky Second Chapter Evolution - próbka angielskiej wersji


Tłumacze zachęcają przy okazji do kupowania gier XSeed/Nihon Falcom w celu wsparcie wydawcy i dewelopera. Także przyłączamy się do ich apelu.

Źródło: https://gbatemp.net/threads/release-trails-in-the-sky-sc-evolution-english-patch.495971/

Tagi: kadokawa games Kadokawa Gamesplaystation vita Nihon Falcom Corporation The Legend of Heroes: Trails in the Sky Second Chapter Evolution wideo