Kacper Mądry Kacper Mądry 09.02.2018 16:23
Sharp Aquos S3 kopiuje iPhona X
726V

Sharp Aquos S3 kopiuje iPhona X

Sharp Aquos S3 idzie śladami najnowszego telefonu od Apple. W modelu tym czeka nas charakterystyczny ekran z wycięciami oraz pionowa kamera.

Sharp Aquos S3 kopiuje od giganta z Cupertino i wprowadza rozwiązania znane z iPhona X w swoim modelu. Jest to kolejny producent, który decyduje się na taki ruch.

Nokia szykuje potężnego flagowca

W najnowszym smarftonie od Sharpa czeka na nas ekran znany z urządzenia Apple. Po tym jak kilka mniej znanych chińskich firm użyło rozwiązania w swoich produktach, pojawiają się kolejne doniesienia o takowym wyglądzie telefonów. Niedawno na taki ruch zdecydowało się Huawei ze swoim P20, a teraz identyczne rozwiązanie natrafimy w Sharp Aquos S3.

sharp aquos s3

Telefon ten będzie wyposażony w ekran z wycięciem na kamerę oraz głośnik. Z tyłu urządzenia natrafimy na podwójny aparat, który został umieszczony w pozycji pionowej. To co wyróżnia Sharp Aquos S3 na tle iPhona X to przycisk służący do odblokowywania telefonu za pomocą odcisku palca, który umieszczony został na tyle telefonu.

sharp aquos s3

Apple często ganione jest za swoje rozwiązania, które spotykają się ze sporą dezaprobatą. Koniec końców sytuacja zawsze kończy się w taki sposób, że inne firmy zaczynają kopiować rozwiązania firmy z USA. Pozbycie się przez Apple wejścia słuchawkowego, w celu zmniejszenia grubości telefonu (i zastąpienie go atrapą głośnika) spowodowało, że coraz częściej słyszy się o rezygnacji innych firm z takowego wejścia. Zastanawiające jest zatem to czy i w tym wypadku nowe smartfony zaczną stosować ekrany z wycięciem.

Źródło: https://www.phonearena.com/news/Sharps-Aquos-S3-leaks-with-an-iPhone-X-style-notch-and-vertical-dual-camera_id102375

Tagi: Apple iphone x mobile sharp Sharp Aquos S3