Kacper Mądry Kacper Mądry 07.02.2018 08:26
Smoke and Sacrifice to ręcznie rysowany surwiwal RPG
313V

Smoke and Sacrifice to ręcznie rysowany surwiwal RPG

Smoke and Sacrifice stawia na olśniewającą oprawę graficzną i oryginalną historię. Celem naszej bohaterki jest odkryć przeznaczenie jej dziecka.

Smoke and Sacrifice to produkcja Solar Snail Games. W natłoku innych tego typu produkcji ma wyróżniać ją fantastyczna oprawa wizualna.

Smoke and Sacrifice wcielimy się bohaterkę imieniem Sachi. Młoda matka wyrusza w podróż, której cele, jest odkrycie przeznaczenia jej dziecka. Gra dzieje się w mrocznym świecie fantasy, który wypełniony jest tajemniczymi roślinami, a władza sprawuje rządy twardej ręki. Smoke and Sacrifice w swoim założeniu powstawało w taki sposób, aby wziąć najlepsze elementy z klasycznych gier surwiwalowych i dodać od siebie wciągającą historię bohatera, którego życie toczy się w niesamowitym środowisku. Tylko poprzez poskromienie dzikich zwierząt Sachi ma szansę na odkrycie tajemnicy stojącej za całym światem.

Smoke and Sacrifice - pierwszy zwiastun

Smoke and Sacrifice mimo pięknej oprawy graficznej, chce przedstawić brutalną historię. Sachi, aby przeżyć będzie musiała umiejętnie zarządzać swoimi surowcami. Bohaterka odkryje również alternatywną wizje swojego świata, która będzie jeszcze bardziej niebezpieczna, a tamtejsze życie wymusi na niej poznanie wszystkiego od początku. Premiera zapowiedziana jest na 2018 rok. Tytuł będzie dostępny na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

Źródło: https://gematsu.com/2018/02/hand-illustrated-survival-rpg-smoke-sacrifice-announced-ps4-xbox-one-switch-pc

Tagi: Curve Digital playstation 4 Smoke and Sacrifice Solar Snail Games