Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.02.2018 18:10
Dreams od autorów LittleBigPlanet z wsparciem dla PS VR
329V

Dreams od autorów LittleBigPlanet z wsparciem dla PS VR

Dobra wiadomość dla entuzjastów VR oznacza, że Dreams doczeka się wsparcia dla tej technologii. Zła polega na tym, że nie przejdziemy w ten sposób trybu fabularnego, a sama funkcja zostanie udostępniona po debiucie gry.

Dreams to nowy projekt autorów cenionej serii LittleBigPlanet. Autorzy po wydaniu dwóch odsłon cyklu postanowili pójść o krok dalej i jeszcze bardziej rozwinąć ideę edytora w formie gry. Otrzymamy pozycję, która w jeszcze większym stopniu pozwoli eksponować naszą kreatywność. Tytuł w intuicyjny sposób ma pozwolić na tworzenie całych gier w różnych gatunkach.

Dreams - nowe informacje i 26 minut rozgrywki

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Dreams będzie posiadało pełnoprawną kampanię fabularną. Wyróżnia się ona tym, że została w całość opracowana z narzędzi dostępnych w edytorze. Teraz dowiedzieliśmy się, że produkcja wesprze wirtualną rzeczywistość i będzie kompatybilna z PlayStation VR. Nie znamy na razie wszystkich szczegółów i wygląda na to, że tryb fabularny nie będzie wspierał VR. Dobrodziejstwa technologii wykorzysta za to edytor. Warto także odnotować, że gra nie otrzyma tej funkcji w dniu premiery i zostanie ona dodana po czasie. 

Dreams nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Produkcja ma zadebiutować na rynku w tym roku.

Dreams - rozgrywka

Źródło: https://www.vrfocus.com/2018/02/media-molecules-dreams-to-get-playstation-vr-compatibility/

Tagi: Dreams Media Molecule playstation 4 Playstation VR Sony Interactive Entertainment wideo