Daniel Stroński Daniel Stroński 05.02.2018 12:07
Wyciekł europejski zestaw God of War z PS4 Pro
2136V

Wyciekł europejski zestaw God of War z PS4 Pro

God of War będzie dla wielu grą, dla której warto kupić PlayStation 4 Pro. A skoro mają już decydować się na taki zakup, Sony postanowiło wyjść im na przeciw i stworzyć specjalny zestaw konsoli z grą.

God of War bez wątpienia będzie jednym z najpiękniejszych tytułów obecnej generacji. Jak każda duża produkcja Sony na wyłączność dla konsol PlayStation, również przygoda Kratosa będzie wyglądała znacznie lepiej na PlayStation 4 Pro. Japoński gigant wierzy, że właśnie z tego powodu wiele osób przesiądzie się na mocniejszą wersję PS4 i wygląda na to, że w sprzedaży dostępny będzie wyjątkowy zestaw.

God of War z pogorszoną grafiką? Deweloper zaprzecza

Bułgarski sklep Ozone zamieścił w swojej internetowej ofercie możliwość zakupu limitowanej edycji PlayStation 4 Pro wraz z grą God of War. Grafika nie przedstawia ostatecznego wyglądu pudełka, nie ma na niej również informacji o unikalnym wyglądzie konsoli czy ew. niestandardowej wielkości dysku.  Nie ma też słowa o cenie takiego bundle'a.

Jak widać powyżej, ktoś za bardzo się pospieszył albo próbuje nas oszukać, chociaż bardziej prawdopodobnym wydaje się to pierwsze. W przypadku tak dużej premiery brak zestawu nowego GoW-aProsiakiem byłby niewykorzystaną okazją, a takich Sony nie przepuszcza. Premiera gry zaplanowana została na 20 kwietnia tego roku.

God of War - zwiastun fabularny

 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2018/02/03/god-of-war-ps4-pro-bundle-spotted/

Tagi: god of war playstation 4 Sony Interactive Entertainment sony santa monica