Kacper Mądry Kacper Mądry 01.02.2018 16:13
Hellmut: The Badass from Hell. Roguelike z piekła rodem
180V

Hellmut: The Badass from Hell. Roguelike z piekła rodem

Hellmut: The Badass from Hell jest grą roguelike, która ma pomysł jak wybić się na tle innych tego typu gier. Co powiecie na zmianę postaci podczas walki?

Hellmut: The Badass from Hell wydaje się być kolejnym zwykłym roguelike dungeon crawlerem. Autorzy ze Słowacji mają jednak pomysł na to, aby ich gra była unikalna.

Hellmut: The Badass from Hell opowiada historię naukowca, który jakimś cudem przeżył dekapitację i nabył możliwość wcielania się w kilku z przerażających bestii. Wraz z ich pomocą wyruszymy w podróż napędzaną przez chęć zemsty.

Rozgrywka ma przypominać klasyczny roguelike, w którym pojawiamy się w wygenerowanym pomieszczeniu, a następnie eliminujemy wszystkich wrogów. Dodatkowym celem w Hellmut: The Badass from Hell jest jednak zbieranie dusz i monet, które wypadają z poległych przeciwników. Jeśli podczas gry uzbieramy odpowiednią liczbę dusz, dostaniemy możliwość transformacji w jedną z kilku postaci. Każda z nich będzie się charakteryzować odmiennym stylem walki, co powinniśmy zwinnie wykorzystać na naszą przewagę.

Hellmut: The Badass from Hell - zwiastun

Hellmut: The Badass from Hell po premierze w pierwszym kwartale 2018 roku na PC pojawi się również na konsolach PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: