Kacper Mądry Kacper Mądry 01.02.2018 15:50
Death Road To Canada. Zabawna apokalipsa zmierza na konsole
218V

Death Road To Canada. Zabawna apokalipsa zmierza na konsole

Death Road To Canada to gra o apokalipsie, w której bohaterowie zdają się nie przejmować zagrożeniem. Produkcja zaoferuje kanapową kooperacje.

Death Road To Canada dotychczas dostępne było tylko na komputery PC oraz smartfony. Produkcja o apokalipsie zombie zmierza teraz na konsole.

Bohaterowie Death Road To Canada mają tylko jeden cel. Dostać się z Florydy w USA do Ontario w Kanadzie. Jak to w każdej przygodzie z zombie, na naszej drodze spotkamy wiele postaci, która przyłączą się do naszej podróży i pomogą z hordami nieumarłych. 

Death Road To Canada znane jest ze swoich zaskakujących rozwiązań w rozgrywce. Oprócz walki z zombie i prowadzeniu rozmów z naszą drużyną możemy sprawić, że nasi bohaterowie staną się na tyle potężni, że będą w stanie rzucać meblami, a napotkany pies będzie miał możliwość nauczenia się prowadzenia samochodu. W grze czekają na nas losowo generowane lokacje oraz wydarzenia, które wpłyną na dalszy przebieg gry, na postawie tego kto znajduje się w naszej drużynie.

Death Road to Canada - zwiastun wersji na konsole

Autorzy zapowiadają dopracowany tryb kooperacji, który pozwoli na wspólną eliminację przeciwników na jednej kanapie. Death Road To Canada trafi na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch wiosną 2018 roku.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Death Road To Canada playstation 4 Rocketcat Games