Paweł Musiolik Paweł Musiolik 31.01.2018 16:42
Tekken Mobile - premiera już jutro!
1036V

Tekken Mobile - premiera już jutro!

Smartfonowa wersja Tekkena pojawi się w AppStore oraz Google Play już jutro! Wraz z mobilnym tytułem, zadebiutuje nowy zawodnik w serii - Rodeo.

Mobilny Tekken dostępny wcześniej był przez jakiś czas w formie tzw. soft launch w niektórych krajach. Bandai Namco po testach uznało, że czas udostępnić grę pozostałym graczom. Premiera Tekkena odbywać będzie się falami i mamy takie szczęście, że Polska jest w grupie krajów, które otrzymają grę już 1 lutego.

Tekken na smartfonach jutro dostępny będzie m.in. we Wschodniej Europie, Ameryce Łacińskiej i krajach arabskich. 15 lutego gra pojawi się w UK, Niemczech, Francji, Hiszpanii, krajach Beneluksu. 1 marca swojej premiery doczekają gracze m.in. z USA.

Premierowa aktualizacja Tekkena przynosi pełne wsparcie dla iPhone'a X, postać Boba oraz debiutanta Rodeo, a także nowe rankingi sieciowe.

Tekken - zwiastun mobilnej wersji gry

Rozgrywka w przenośnej wersji Tekkena łączy w sobie bijatykę oraz karciankę, oferując  także elementy gacha i mikrotransakcje w formie żetonów za które odblokowujemy zawartość.

Tagi: Bandai Namco Namco Bandai Tekken wideo