Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.01.2018 15:24
Nowe Sonic & All-Stars Racing jest w produkcji? Wyciekły ważne slajdy na temat Sumo Digital
286V

Nowe Sonic & All-Stars Racing jest w produkcji? Wyciekły ważne slajdy na temat Sumo Digital

Sonic & All-Stars Racing Transformed było (i nadal jest) najlepszą grą kartingową ostatnich lat. Sumo Digital udało się stworzyć nie tylko godnego konkurenta serii Mario Kart, ale ją pokonać. Czy dostaniemy trzecią część?

Sumo Digital wybiera się na giełdę. Od pewnego czasu trwają przymiarki, więc nikogo nie powinno dziwić, że firma postanowiła zatrudnić brytyjską firmę prawniczą - Browne Jacobson - która przygotować miała prawdopodobnie prezentację i odpowiednie dokumenty dla potencjalnych inwestorów.

Wczoraj w Sieci pojawiły się zrzuty z rzekomej prezentacji (ta została usunięta już przez autorów, ale zachowała się kopia), na której poza przedstawieniem historycznego rysu Sumo Digital, wrzucono także plany na najbliższy czas. I tam robi się ciekawie.

Zakładając, że slajdy z prezentacji są faktycznie prawdziwe, Sumo Digital pracuje nad trzema tytułami. Pierwszą grą ma być multiplatformowy FPS oparty na istniejącej marce, drugą produkcją - kolejny FPS, ale tym razem związany z zupełnie nową marką. Trzecim, najbardziej nas interesującym tytułem ma być kartingowy tytuł oparty o znaną markę.

W tym przypadku nie ma wątpliwości, że chodzi o kolejną część Sonic & All-Stars Racing, które uważane jest przez wielu za najlepszą grę kartingową. SEGA w tym przypadku również była niesamowicie zadowolona z efektów pracy brytyjskiego dewelopera. Miejmy więc nadzieję, że to prawdziwe slajdy i faktycznie doczekamy się wreszcie nowej gry kartingowej od Sumo Digital.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/rumour-sumo-digital-2017-presentation-slides-leak.19751/

Tagi: Sega Sonic & All-Stars Racing Transformed Sumo Digital