Paweł Musiolik Paweł Musiolik 26.01.2018 11:23
Death Stranding według Normana Reedusa wyprzedza swój czas
1454V

Death Stranding według Normana Reedusa wyprzedza swój czas

Kiedy pojawi się Death Stranding - sami nie wiemy. Jednak o grę powinniśmy być spokojni, zwłaszcza po zachwytach jakie padają ze strony osób biorących udział w projekcie.

Premiera Death Stranding to zdecydowanie będzie jedno z najważniejszych wydarzeń świata growego. Pierwsza gra Hideo Kojimy po odejściu z Konami. Przy ogromnym wsparciu jakie dostał od Sony, oczekiwania się równie duże. Zatrudnienie do gry Madsa Mikkelsena i Normana Reedusa pozwala dotrzeć poza osoby interesujące się grami.

Kojima: "Przygotowuję zapowiedź na 2018 rok, która wszystkich zaskoczy"

Reedus miał okazję ostatnio porozmawiać z prowadzącymi podcast B&H. W trakcie rozmowy padły oczywiście pytania o jego udział w Death Stranding. I według aktora, Kojima jest geniuszem,a sama  gra wyprzedza swój czas.

Koncept gry jest niesamowity. To nie jest coś, co znamy. Nie jest kolejną grą w stylu "zabij wszystkich by wygrać. To wręcz odwrotność tego. Projekt wyprzedza swój czas.

Reedus poruszył też temat jego rzekomej nieznajomości gry:

Wiem o czym jest gra. W pewnym sensie. W trakcie ostatniego rozdania nagród powiedziałem wtedy kwestię, którą sobie przygotowałem wcześniej - że muszę wejść do internetu i przeczytać co właśnie zobaczyłem. To było zaplanowane, tak na serio to wiem o czym jest gra, bo zadałem Kojimie chyba z milion pytań na ten temat.

Na koniec Reedus przyznał, że uważa Kojimę za geniusza i zrobi wszystko o co go poprosi podczas produkcji gry.

Death Stranding - zwiastun w 4K

 

Źródło: http://www.metalgearinformer.com/?p=31288

Tagi: Death Stranding Kojima Productions PlayStation 4 Sony Interactive Entertainment