Kacper Mądry Kacper Mądry 22.01.2018 10:41
Monster Hunter World z patchem na premierę
358V

Monster Hunter World z patchem na premierę

Monster Hunter World ma premierę tuż za rogiem. Okazuje się, że po zainstalowaniu gry czeka na nas jeszcze aktualizacja.

Monster Hunter World pozwoli nam wcielić się w wojownika, który poluje na ogromne potwory. Aby jednak móc w pełni rozpocząć zabawę, będziemy musieli pobrać aktualizację.

Zobacz japońską reklamę Monster Hunter World

W dniu premiery gry, czyli 26 stycznia na serwerach Sony pojawi się aktualizacja oznaczona numerkiem 1.01, która doda do Monster Hunter World kilka funkcji. Sama waga łatki nie powinna nikogo przerażać. Będzie czekać na nas do pobrania tylko 815 MB danych. Po ich pobraniu uzyskamy dostęp do gry przez sieć.

Oprócz wspomnianego multiplayera, w grze pojawią się wydarzenia, które będą pozwolą rozgrywać dodatkowe zadania. Do gry sieciowej wprowadzony zostanie także czat. Oprócz funkcji online rozbudowane zostaną także tradycyjne elementy gry. Galeria zostanie rozbudowana o nowe funkcje, a w trakcie przygody napotkamy nowego zwierzaka o imieniu Poogie. Zaprzyjaźnienie się z nim poskutkuje bonusami dla naszej postaci.

Monster hunter world playstation 4

W zależności od regionu, w którym kupiliśmy grę pojawią się nam opcje wyboru dodatkowych języków. Do tradycyjnego angielskiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego i hiszpańskiego, europejska wersja doda portugalski, rosyjski, polski i arabski.

Cała gra otrzyma w aktualizacji poprawki drobnych błędów. Capcom zapowiada również, że zamierza wspierać Monster Hunter World po premierze, udostępniając do niego sporo darmowej zawartości. Płatne dodatki będą opcjonalne i znajdą się w nich skórki postaci czy emotikonki do czatu.

Źródło: https://www.dualshockers.com/monster-hunter-world-day-one-patch/

Tagi: