Kacper Mądry Kacper Mądry 18.01.2018 15:42
Pokemon GO. Pliki gry zdradzają pojawienie się kolejnych pokemonów
268V

Pokemon GO. Pliki gry zdradzają pojawienie się kolejnych pokemonów

Pokemon GO otrzymało jakiś czas temu część pokemonów z trzeciej generacji. Gracze odnaleźli jednak dane informujące o kolejnej grupie stworków.

Pokemon GO po roku od premiery dostało sporo dużych aktualizacji. Grudniowa łatka dała nam dostęp do pokemonów z trzeciej generacji, jednak ograniczyła się tylko do 55 z nich.

Sprawdź jak złapać unikalnego Pikachu w Pokemon Go.

Ostatnia mała aktualizacja wprowadziła pomniejsze zmiany, jednak sprytni gracze z Reddita doszukali się ciekawych zmian w jednym z plików gry. Okazuje się, że w grze już teraz znajdują się pierwsze wzmianki o kolejnej partii nowych pokemonów pochodzących z trzeciej generacji.

Niantic nie informowało graczy jeszcze o nadchodzących stworzeniach, jednak wszystko wskazuje na to, że mogą się one pojawić w przeciągu kilku miesięcy. Aktualnie w grze znajdziemy informacje, które zdradzają, że nowe pokemony się pojawią, lecz nie ma wgranych jakichkolwiek plików graficznych, które by je reprezentowały. Autorzy najwidoczniej wciąż nad nimi pracują, ale pierwsze kroki do dodania nowych stworzeń, zostały już poczynione.

Pokemon GO - zwiastun

 

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=0yURNpEB0IY

Tagi: Inc. mobile Niantic Pokemon Go