Paweł Musiolik Paweł Musiolik 18.01.2018 09:40
Moto Z3, Moto Z3 Play i Motorola 5G Moto Mod - wyciekły rendery smartfonów
397V

Moto Z3, Moto Z3 Play i Motorola 5G Moto Mod - wyciekły rendery smartfonów

Motorola nie ma najlepszego czasu. Serwis DroidLife ujawnił rendery nadchodzących smartfonów firmy, co zostało potwierdzone przez kilka innych źródeł na Twitterze.

Motorola planuje na ten rok kolejne trzy premiery flagowych smartfonów. Oficjalnie jednak, nie otrzymaliśmy żadnej zapowiedzi kolejnych smartfonów - Motorola Z3, Motorola Z3 Play oraz Motorola 5G Moto Mod. Smartfony na renderach jako pierwszy pokazał serwis DroidLife, który otrzymał je od informatora.

Wyciek ten nie przynosi informacji o specyfikacji smartfonów, pokazuje jednak ich design. To co rzuca się od razu w oczy, to znacznie większe wykorzystanie przedniej powierzchni telefonu, co wymusiło na Motoroli zmianę designu swoich smartfonów, który był podobny przez ostatnie 3 lata. Informacje z przecieku sugerują, że Z3, Z3 Play zaoferują 6-calowy wyświetlacz o proporcjach 18:9.

Poza modelami Z3 i Z3 Play, które widzicie w głównym obrazku, serwis DroidLife pokazał także render Motoroli 5G Moto Mod, co potwierdza, że firma jeszcze mocniej skupia się na modularnych smartfonach. O tej modyfikacji wiadomo tyle, że ma wspierać technologię 5G

Motorola 5G Moto Mod

 

Źródło: https://www.droid-life.com/2018/01/16/moto-z3-play-5g-moto-mod-motorola/

Tagi: Motorola motorola 5G moto mod motorola z3 motorola z3 play