Paweł Musiolik Paweł Musiolik 16.01.2018 23:23
Book of the Dead - niesamowite demo technologiczne Unity
1750V

Book of the Dead - niesamowite demo technologiczne Unity

Unity co kilkanaście miesięcy wypuszcza nowe dema technologiczne, które mają pokazać społeczności, ile można wycisnąć z ich silnika. Book of the Dead - ich najnowsza propozycja - wygląda niesamowicie.

Silnik Unity nie ma najlepszej pasy od dawna. Z uwagi na swoją wszechstronność i prostotę użytkowania, a do tego przez sklep z materiałami, powstaje mnóstw tzw. asset flipów, czyli fatalnych gier korzystających z gotowych rzeczy, które zalewają Steama.

Unity robi co tylko może by promować swój silnik i pokazywać go w pozytywnym świetle. Po części robią to udane gry pokroju Hollow Knight czy Cuphead. Jednak firma bierze także sprawy w swoje ręce, efektem czego jest chociażby nowe technologiczne demo - Book of the Dead.

Book of the Dead - teaser technologicznego dema

W porównaniu jednak do wcześniejszych demek, Book of the Dead będzie interaktywne i gdy zostanie ukończone, posiadacze PC-tów będą mogli je odpalić i sprawdzić jak prezentuje się coś stworzone za pomocą najnowszej wersji silnika Unity. A w niej pojawią się m.in. takie technologie jak Quixel Megascan, nowy skryptowalny renderer czy narzędzie do fotogrametrii.

Jak wam się podoba materiał?

Tagi: Book of the Dead Unity wideo