Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 16.01.2018 17:46
Q.U.B.E. 2 - Jedna z najciekawszych gier logicznych trafi niedługo na PS4
416V

Q.U.B.E. 2 - Jedna z najciekawszych gier logicznych trafi niedługo na PS4

Q.U.B.E. 2 to świetnie zapowiadająca się gra logiczna oferująca angażującą fabułę, świetnie przemyślaną rozgrywkę i pomysłową rozgrywkę. Posiadacze PlayStation 4 już niedługo będą mogli zagrać w ten tytuł, a teraz mogą podziwiać nowy zwiastun przedstawiający rozgrywkę.

Q.U.B.E. 2 to kontynuacja bardzo udanej gry logicznej, która dla wielu była jedną z najciekawszych premier tego gatunku od czasów kultowego Portal od Valve. Niezależne Toxic Games szykuje narracyjną grę pełną zmyślnie zaplanowanych zagadek, gdzie poznamy losy Amelii Cross.

Q.U.B.E: Director's Cut - gra logiczna od scenarzysty Obcy: Izolacja

Q.U.B.E. 2 to pierwszoosobowa gra logiczna z silnie zaakcentowaną warstwą fabularną. Wcielimy się w rolę opuszczonej pani archeolog, która poprzez manipulację strukturą otoczenia będziemy musiała odnaleźć drogę do domu.

Q.U.B.E. 2 - zwiastun z rozgrywką

Q.U.B.E. 2 rozpocznie się w zimnych pomieszczeniach surowego środowiska przypominającego tajemnicze laboratoria. Akcja przeskocz potem do bardziej naturalnych lokacji, gdzie otrzymamy większą swobodę eksploracji. Twórcy tym razem zaoferują więcej możliwość łączenia różnych umiejętności oraz oddadzą w nasze ręce więcej niż jedno rozwiązanie czyhających na nas zagadek. Dzięki temu otrzymamy szersze pole do eksperymentowania. Możemy się spodziewać rozbudowanej historii, która opowie dzieje nowych bohaterów na przestrzeni 11 rozdziałów i ponad 80 zagadek. 

Q.U.B.E. 2 zadebiutuje w pierwszym kwartale 2018 roku na konsoli PlayStation 4. Na razie nie znamy dokładnej daty premiery.

Źródło: informacja Prasowa

Tagi: PlayStation 4 Q.U.B.E. 2 toxic games wideo