Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.01.2018 17:27
Seria The House of the Dead powraca
692V

Seria The House of the Dead powraca

The House of the Dead: Scarlet Dawn to nowa cześć kultowego cyklu, który niepodzielnie rządzi w gatunku "celowniczków". Sega zapowiedziała właśnie nową odsłonę, która trafi do salonów arcade w Japonii.

The House of the Dead to jedna z najpopularniejszych serii gier z gatunku "celowniczków". Strzelaniny z automatów arcade przeskoczyły po czasie na konsole, gdzie wydawano z nimi przystawki w kształcie pistoletów. Seria była na tyle popularna, że w 2003 roku doczekała się ekranizacji od niesławnego Uwe Bolla. Ostatnia odsłona, która zadebiutowała na sprzętach z logiem PlayStation to The House of the Dead: Overkill z 2013 roku będące portem HD z konsoli Wii.

Więcej o The House of the Dead: Overkill Extended Cut przeczytasz w naszej bazie gier

The House of the Dead: Scarlet Dawn to powrót marki na łono automatów arcade. Sega zapowiedziała, że specjalne testy rozpoczną się w dniach 19-21 stycznia w Japonii. Mieszkańcy będą mogli wypróbować nowe automaty pełne ciekawych funkcji, które mocno spotęgują doznania grającego.

The House of the Dead: Scarlet Dawn

Automat będzie w środku wyposażony w specjalną dmuchawę, wibrujące siedzenie oraz światła. Całość nie zrewolucjonizuje gatunku i nadal będzie strzelaniną na szynach, gdzie wybijać będziemy setki żywych trupów i paskudnych mutantów. W galerii poniżej znajdziecie pierwsze zrzuty ekranu, a nam pozostaje trzymać kciuki, że twórcy pokuszą się o konsolową konwersję i premierę na zachodzie.

Źródło: http://www.siliconera.com/2018/01/15/house-dead-scarlet-dawn-marks-series-return-arcades-vengeance/

Tagi: arcade galeria japonia obrazki Sega the house of the dead

Nie przegap