Kacper Mądry Kacper Mądry 14.01.2018 16:51
Battlefield 1. Od teraz Operacje z DLC nie wymagają przepustki Premium!
1186V

Battlefield 1. Od teraz Operacje z DLC nie wymagają przepustki Premium!

Wprowadzone do Battlefield 1 Operacje cieszą się dużą popularnością. Autorzy wprowadzają zmiany, które doprowadzą do jeszcze większego przypływu graczy.

Battlefield 1 od pewnego czasu zostało wzbogacone o tryb Operacji. W tymże trybie bronimy lub atakujemy danego regionu mapy, przesuwając linie natarcia.

Nowa kampania Operacji "Ogień i lód"

Tego typu rozgrywka cieszy się wśród graczy sporą popularnością. Twórcy pragnęli jednak zachęcić do zabawy jeszcze większą liczbę osób. Tym sposobem następuje zmiana, jeśli chodzi o wymagania potrzebne do rozpoczęcia zabawy w trybie Operacji z DLC.

Od teraz, zniesiony zostaje wymóg posiadania przepustki Premium. Oznacza to, że do zabawy wymagana jest tylko podstawowa wersja Battlefield 1. Każdy posiadacz gry może dołączyć do nowej Operacji, które dzieją się na mapach z dodatków. Takowi gracze nie będą mogli korzystać z broni czy pojazdów, które pojawiły się w tychże rozszerzeniach. Nie będzie możliwe również wybieranie innych Operacji, niż tych, które są aktualnie aktywne w ramach Kampanii Operacji. Autorzy zapowiadają, że jest to tylko początek zmian, jakie zostaną wprowadzone w nowym trybie.

Battlefield 1 - Zwiastun dodatku Niespokojne Wody

 

Źródło: https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/133564/the-return-of-operation-campaigns

Tagi: battlefield 1 Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4