Jakub Barwiak Jakub Barwiak 11.01.2018 11:40
Czarna Wdowa coraz bliżej solowego filmu
381V

Czarna Wdowa coraz bliżej solowego filmu

Jesteście fanami Czarnej Wdowy? Jeśli tak, mamy dla Was dobrą wiadomość, być może bohaterka doczeka się w końcu swojego solowego filmu.

Czarna Wdowa coraz bliżej swojego solowego filmu. Jak podaje Variety, Marvel Studios rusza pełną parą z tym projektem i do prac nad scenariuszem zatrudniona została Jac Schaeffer (TiMER). Źródła portalu podkreślają, iż film jest w bardzo wczesnej fazie rozwoju i nie dostał jeszcze zielonego światła. Jednak jego powstanie jest bardzo mocno rozważane.

Czarna Pantera - nowy zwiastun

Rzekomo Kevin Feige – prezes Marvel Studios – spotkał się z kilkoma scenarzystami, zanim postawiono na Schaeffer. Konsultowano się również ze Scarlett Johansson. Od czasu Iron Mana 2, temat solowego filmu o Czarnej Wdowie przewijał się wielokrotnie, jednak podobno tym razem sprawa nabrała już realnych kształtów.

Schaeffer zadebiutowała w 2009 roku, filmem TiMER – komedią romantyczną podlaną sosem sci-fi, jest ona również autorką scenariusza m.in. do krótkometrażówki z Olafem z Krainy Lodu, która była emitowana przed Coco.

Postać Czarnej Wdowy po raz pierwszy pojawiła się w Iron Manie 2, w 2010 roku, od tego czasu stała się ona kluczową bohaterką, coraz bardziej rozszerzającego się, uniwersum. Nie powinno więc dziwić, że temat jej solowego filmu nabiera, w końcu, wyraźniejszych kształtów.

 

Źródło: http://collider.com/black-widow-movie-marvel-jac-schaeffer-script/

Tagi: Black Widow Czarna Wdowa Disney marvel