Daniel Stroński Daniel Stroński 10.01.2018 10:49
GTA Online. Lampadati Viseris i podwójne nagrody u Lestera
413V

GTA Online. Lampadati Viseris i podwójne nagrody u Lestera

GTA Online ma już na karku ładnych parę lat, ale na ten rok twórcy również zapowiadają wiele atrakcji. Pierwsza z nich właśnie stała się dostępna.

Rockstar Games co roku dostarczało nam co najmniej jedną nową grę, aż w 2013 roku wydane zostało Grand Theft Auto V z trybem sieciowym GTA Online. Przez ostatnie pięć lat GTA V pojawiało się na kolejnych platformach, ale w kwestii nowych produkcji nie dostaliśmy niczego. Tak to już jest, jak się stworzy popularną grę z mikrotransakcjami. Na szczęście w tym roku powinniśmy dostać Red Dead Redemption 2, a tymczasem twórcy wciąż rozwijają sieciowy tryb "piątki".

Grand Theft Auto Online. Rewolwer z Red Dead Redemption 2 za przejście misji

Trzeba deweloperowi oddać, że GTA Online było rozwijane i w ubiegłym roku nie tylko dostało masę atrakcji, ale też w grudniu odnotowało rekordową liczbę graczy. 2018 rok również ma przynieść wiele niespodzianek - m.in. nowe tryby i samochody. Pierwsza z wyścigowych bestii trafiła właśnie do gry. Mowa tu o Lampadati Viseris dostępnym w Legendary Motorsport. Dodatkowo, jeśli silnik V8 Wam nie wystarcza, zawsze możecie zamontować na nim podwójne karabiny!

Mało? Do 15 stycznia wszystkie misje u Lestera przyniosą Wam podwójną ilość dolarów i RP, a także taniej kupimy parę samochodów i samolotów. Są też dwa wyjątkowe wyzwania:

  • Premium Stunt Race – "Island Hopping",
  • Time Trial – "Maze Bank Arena".

Tagi: Grand Theft Auto V gta online playstation 4 Rockstar North Take-Two