Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.01.2018 20:13
Call of Duty: WW2. Nazi Zombies przedstawia nową mapę "Na brzegu mroku"
637V

Call of Duty: WW2. Nazi Zombies przedstawia nową mapę "Na brzegu mroku"

Tryb Nazi Zombies z Call of Duty: WW2 stanie się w tym miesiącu jeszcze lepszy. Twórcy przedstawiają nową lokację, na której będziemy kontynuować przerażający horror i eksterminację żywych trupów.

Call of Duty: WW2 to wielki powrót w chwale do klimatów drugiej wojny światowej. Tytuł bije wszelkie rekordy popularności, a już niedługo doczeka się pierwszego dodatku DLC - "The Resistance". Spodoba się on również fanom wybijania żywych trupów i odda w nasze ręce nową mapę do trybu Nazi Zombies.

Call of Duty: WW2 uczy początkujących żołnierzy jak grać

Call of Duty: WW2 otrzyma 30 stycznia nową mapę do trybu Nazi Zombies. Będzie ona nosić tytuł "Na brzegu mroku" i przedstawi kolejny rozdział naszych bohaterów. Trafimy do tajemniczej i spowitej mgłą wyspy znajdującej się na północ od Niemiec. Ponownie stawimy czoła hordzie żywych trupów i zmierzymy z efektami eksperymentów doktora Strauba.

Call of Duty: WW2 - oficjalny zwiastun "Na brzegu mroku"

Mapa "Na brzegu mroku" wejdzie w skład pierwszego rozszerzenia "The Resistance", które pojawi się na rynku 30 stycznia, a posiadacze PlayStation 4 będą mogli cieszyć się czasową wyłącznością na tę zawartość.

Źródło: YouTube ( Call of Duty PL)

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 na brzegu mroku Sledgehammer Games wideo zombie naziści