Paweł Musiolik Paweł Musiolik 09.01.2018 14:55
Mad Catz wraca do świata żywych
279V

Mad Catz wraca do świata żywych

Mad Catz wraca do świata żywych. Firma ponad rok po bankructwie została postawiona na nogi przez chińskich inwestorów, którzy nie chcieli by firma tak rozpoznawalna na rynku sprzętu została pogrzebana.

Informacja o powrocie Mad Catz pojawiła się kilka dni temu z zapowiedzią powrotu do sprzedaży sprzętu z charakterystycznym, ostrym i modularnym designem. W porównaniu do starego Mad Catza, nowy zarząd i nowi pracownicy zamiast iść w ilość, mają pójść w jakość. Dlatego na start zbyt wielu urządzeń nie dostaniemy.

Na początek zaplanowano wprowadzenie na rynek komputerowych myszek z serii R.A.T., klawiatur S.T.R.I.K.E, podkładek pod mysz oraz growych słuchawek. Na początek na ofertę składać będzie się 8 różnych modeli myszek komputerowych, 2 klawiatury, 2 modele słuchawek i 5 różnych podkładek pod mysz.

W dalszej perspektywie mają pojawiać się kolejne urządzenia, więc prawdopodobnie pojawią się chociażby arcade sticki sygnowane logo Mad Catz. Firma zapewnia, że nowy sprzęt będzie godny noszonej nazwy i nie mamy do czynienia z sytuacją w której nowy zarząd zainteresowany jest wykorzystaniem do cna znanej marki wypuszczając byle jaki sprzęt.

Źródło: http://www.madcatz.com/news_detail.html

Tagi: CES 2018 Mad Catz