Kacper Mądry Kacper Mądry 07.01.2018 12:37
Paladins: Battlegrounds w akcji wygląda przeciętnie
553V

Paladins: Battlegrounds w akcji wygląda przeciętnie

Paladins: Battlegrounds to niedawno zapowiedziany nowy tytuł, inspirowany PlayerUnknown's Battlegrounds. Pojawił się pierwszy materiał z rozgrywki.

Paladins: Battlegrounds idzie w ślady PlayerUnknown's Battlegrounds i Fortnite: Battle Royale starając się zdobyć swój kawałek toru w wciąż skromnym rynku gier z gatunku Battle Royale. Czy twórcom darmowego Paladins uda się zdobyć serce graczy za pomocą swojej wariacji na temat stuosobowych pojedynków?

Zobacz zwiastun zapowiadający Paladins: Battlegrounds

Pierwszy fragment z rozgrywki bardzo mocno przypomina Fortnite: Battle Royale. Główna różnica w przypadku oprawy graficznej polega na wypranych z nasycenia kolorów oraz sporych, pustych przestrzeniach. Produkcja wydaje się przez to mniej atrakcyjna. 

Najważniejsza jest jednak sama rozgrywka. Tutaj z wystawieniem opinii będziemy musieli zaczekać do oficjalnej bety trybu gry. W porównaniu jednak do innych gier tego typu każda z postaci będzie różniła się specjalnymi umiejętnościami. Zastanawiające w takim wypadku jest to czy balans rozgrywki w Paladins: Battlegrounds zostanie zachowany. Gry Battle Royale są gównie chwalone za to, że każda postać jest początkowo identyczna i tylko od naszych umiejętności będzie zależeć czy pokonamy pozostałych graczy.

Źródło: YouTube (Paladins by Hi-Rez Studios)

Tagi: Hi-Rez Studios Paladins: Czempioni Królestwa playstation 4