Kacper Mądry Kacper Mądry 06.01.2018 09:33
The Inpatient. Horror VR, który spowoduje gęsią skórkę
1184V

The Inpatient. Horror VR, który spowoduje gęsią skórkę

The Inpatient to horror przeznaczony na PlayStation VR, który spowoduje, że krzykniecie ze strachu. A to wszystko przez wydarzenia poznane w Until Dawn.

The Inpatient jest tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 4, a co za tym idzie - dla gogli wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR. Twórcy przypominają o grze krótkim zwiastunem.

Rok 2018 będzie obfitował w sporą liczbę gier na PlayStation VR

Produkcja od Supermassive Games zabierze nas do szpitala psychiatrycznego, w którym to w Until Dawn musieliśmy walczyć o przeżycie. Wydarzenia, o których mogliśmy tylko dowiedzieć się, czytając zrywki gazet w poprzedniej grze studia, przeżyjemy teraz jak jeszcze nigdy przedtem. Supermassive Games po raz kolejny eksperymentuje z technologią i po stworzeniu dobrego Ukrytego Planu pod inicjatywę PlayLink, stawia na PlayStation VR, które pokaże nam miejsce dla obłąkanych z perspektywy... pacjenta. Krótki zwiastun podgrzewa atmosferę przed styczniową premierą.

Sony stara się stale wspierać swój sprzęt do VR. Ostatnio dowiedzieliśmy się o 2 milionach sprzedanych egzemplarzy sprzętu, a niedawno poinformowano, że w 2018 roku pojawi się nawet 130 nowych gier na tenże sprzęt.

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: playstation 4 playstation vr Sony Interactive Entertainment Supermassive Games The Inpatient