Kacper Mądry Kacper Mądry 05.01.2018 16:39
The Last of Us: Part 2. Pierwszy zwiastun nabrał wielu graczy
2895V

The Last of Us: Part 2. Pierwszy zwiastun nabrał wielu graczy

The Last of Us: Part 2 to jedna z najgorętszych premier Sony. Każdy zwiastun wywołuje duże emocje i rodzi ogromną liczbę teorii... które okazują się nie mieć większego sensu.

The Last of Us: Part 2 to produkcja, na którą czekają miliony. Najnowsza gra Naughty Dog po genialnej pierwszej części ma dość wysoko postawioną poprzeczkę, szczególnie, że poziom oczekiwań rośnie po każdym zwiastunie.

The Last of Us: Part 2 "w rozsypce"

Najmniejszy fragment z gry poddawany jest tysiącom teorii, co niestety może prowadzić wszystkich w ślepą uliczkę. Okazuje się bowiem, że pierwszy zwiastun gry, w którym to Ellie gra na gitarze nie pochodzi z fragmentu The Last of Us: Part 2. Zajawka miała pokazać nam, że gra istnieje i... tyle. Wszystkie domysły można wyrzucić do kosza i skupić się na analizowaniu drugiego zwiastuna, który prezentuje nam jedną z scenek przerywnikowych.

Na premierę The Last of Us: Part 2 przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Gra gotowa jest dopiero w 50%, jednak jeśli będzie to tak samo dobra produkcja jak The Last of Us - warto czekać.

Drugi zwiastun The Last of Us: Part 2:

 

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=D63XwbGPPqg

Tagi: Naughty Dog PlayStation 4 Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II