Kacper Mądry Kacper Mądry 04.01.2018 18:16
Smite z nowym bohaterem oraz odnowioną mapą
265V

Smite z nowym bohaterem oraz odnowioną mapą

Smite wciąż ma się dobrze i autorzy z Hi-Rez Studios nie zamierzają zwalniać tempa. Nadchodzi nowy bohater oraz poprawiona mapa.

Smite: Battleground of the Gods w naszej recenzji otrzymało bardzo dobrą ocenę i do dzisiaj cieszy się sporą popularnością. Chociaż czas gier MOBA już przeminął, to jednak wciąż są gracze, którzy nie zamierzają toczyć stuosobowych pojedynków w Battle Royale, poświęcając się bardziej strategicznemu gatunkowi.

Zobacz dlaczego Smite zasłużyło na wysoką notę

Twórcy z Hi-Rez zapowiedzieli właśnie nadciągające zmiany. Mapa do trybu Conquest doczeka się modyfikacji. Od teraz będzie ona symetryczna co oznacza, że gracze podążający którąś ze ścieżek dostaną to samo doświadczenie bez względu na to, w której drużynie się znajdują. Ponadto zapowiedziano nowego bohatera. Cerberus zasili listę 92 bogów, w których aktualnie można się wcielić. W samym 2018 roku mają pojawić się nowi bohaterowie z mitologii słowiańskiej oraz voodoo.

Zmiany w Smite: Battleground of the Gods zostaną wprowadzone 9 stycznia na komputerach osobistych, by następnie trafiły po kilku dniach na konsole.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/nintendo-switch-becomes-the-all-time-fastest-selli/1100-6455890/

Tagi: Hi-Rez Studios playstation 4 SMITE: Battleground of the Gods